Ważna informacja :)

Drodzy Rodzice! ❣️❣️❣️
Okres jesienno-zimowy trwa w najlepsze. Niestety, jak to zwykle bywa, w tym czasie pojawiają się zwiększone zachorowania i infekcje wśród naszych Przedszkolaczków.
🍁🍂🍁🍂🍁
Dodatkowo w tym roku wszyscy staramy się jak najlepiej przestrzegać obostrzeń zmniejszających ryzyko wystąpienia wirusa COVID.
🍂🍁🍂🍁
Dlatego bardzo prosimy i przypominamy:
⚠️⚠️⚠️
Jeżeli Twoje dziecko wykazuje objawy infekcji – temperatura 37°C i więcej, kaszel, katar lub inna wydzielina z nosa, ból głowy, brzuszka lub inny albo złe samopoczucie – Dziecko powinno pozostać w domu.
❣️❣️❣️
Dziękujemy za zrozumienie i pomoc w zapewnieniu naszym Przedszkolakom, ich Rodzicom i nam jak największego bezpieczeństwa.
❣️❣️❣️
Każdego dnia wszystkie Wychowawczynie zachęcają do kontaktu. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania, udzielimy informacji i pomożemy rozwiązać problemy. Cieszymy się, że dobra współpraca z Rodzicami bardzo ułatwia funkcjonowanie w tak trudnym czasie ❣️❣️❣️
Życzymy wszystkim Małym i Dużym mnóstwa zdrowia!🙂🙂🙂