❤️❤️❤️ KARTKA DLA MEDYKA ❤️❤️❤️

Nasze przedszkole postanowiło wziąć udział w ogólnopolskiej akcji “Kartka dla medyka”, która spotkała się z ogromnym zaangażowaniem wielu placówek edukacyjnych.

Akcja polega na wykonaniu przez dziecko kartki lub laurki, która będzie rodzajem podziękowania i wsparcia dla wszystkich pracowników służby zdrowia 👩‍⚕️👨‍⚕️

Głównym celem inicjatywy jest przybliżenie dzieciom wiedzy na temat tej niezwykle ważnej, odpowiedzialnej, ale i niebezpiecznej w ostatnim czasie pracy medyków.

Mamy zatem ogromną prośbę do rodziców naszych przedszkolaków 🙂 Zaproponujcie dzieciom wykonanie pracy, polegającej na narysowaniu, namalowaniu lub stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Następnie wyślijcie zdjęcie pracy plastycznej, bez wizerunku dziecka (sama praca), podpisaną imieniem i nazwą grupy na naszą stronę Facebooka (w komentarzu pod postem).

Niestety nie jest możliwe wysyłanie prac na stronę www.specjalni.pl, ponieważ organizatorzy zostali zasypani pracami (dlatego prosimy o udostępnianie ich na naszej stronie).

Niech będzie to nasze wspólne podziękowanie za ich ciężką pracę i znak, że ją doceniamy i jesteśmy wdzięczni ❤️
Jest to również bardzo dobry moment na podjęcie z dziećmi tematów związanych z tolerancją i szacunkiem do drugiego człowieka, na kształtowanie postaw wzajemnej pomocy.

Pamiętajmy też, że ci bohaterscy pracownicy służby zdrowia znajdują się również w gronie rodziców z naszego przedszkola. Będziemy wdzięczni za zaangażowanie naszych przedszkolaków… ❤️❤️❤️